Scoor nu jouw 'Blijf thuis fit-pakket' 

Sinds de start van dit seizoen gebruiken de spelers van Aris OSONYQ SPORTS DRINK. 

Voor optimaal herstel tijdens en na het sporten. Internationaal kiezen sporters voor OSONYQ, omdat het enkel natuurlijke suikers bevat, laag in calorieën, herstellend & dorstlessend is, geen kleurstoffen bevat, ‘vegan friendly’ en vooral ook omdat het lekker is!

In deze voor ons allen bijzondere tijden heeft Aris Leeuwarden tezamen met haar partner OSONYQ een exclusieve eindejaars-aanbieding kunnen samenstellen. Bij deze actie staat een ieders gezondheid, maar ook die van onze club centraal. Van elk verkocht pakket gaat er namelijk ook een bedrag naar Aris.

• 3 flessen OSONYQ Isotone Sports Drink Lemon 250 ml

• 3 flessen OSONYQ Isotone Sports Drink Orange 250 ml

• OSONYQ collectors-sportsbidon 750 ml

• Microfiber sporthanddoek (100x50cm)

• Kortingscode vervolgbestelling

• Verpakt in een luxe geschenkdoos

Als fan, sponsor, betrokkene van Aris betaal je voor dit pakket geen 21,90 euro, maar slechts 14,90 (een korting van maar liefst 7 euro). En tevens steun je Aris!

Mocht je in de gemeente Leeuwarden wonen, dan wordt het pakket bezorgd door 1 van de spelers. Wie wil dat nu niet?

Tevens wordt er onder alle bestellers een ‘meet & greet’ verloot met één van onze spelers. Bestellen kan via: info@arisleeuwarden.nl