Kom jij ons team (ook) versterken?

Voor komend seizoen zijn we nog op zoek naar enthousiaste mensen die ons komen versterken. Een unieke kans om topbasketbal van heel dichtbij mee te komen maken! 


Teammanager 
Ben jij een organisatorisch talent, weet jij je als geen ander tussen coach, bestuur en spelers te manoeuvreren? Wil jij een belangrijke spil zijn in een topsportorganisatie? Én ben flexibel in je beschikbaarheid? Dan is dit iets voor jou! 

Jij bent hét aanspreekpunt voor de spelers en onder je taken valt onder meer: coördinatie huisvesting spelers, coördinatie spelersauto’s, afspraken maken voor bezoek Gemeente, IND, medische instellingen etc.

  • Goede communicatieve vaardigheden en sociale vaardigheden;
  • Goede beheersing Engels;
  • Stressbestendig;
  • Woonachtig in Leeuwarden of nabije omgeving. 

Crewlid 

Je bouwt samen met andere vrijwilligers de zaal op. Je tovert het Kalverdijkje om naar een topsporthal. Bij het opbouwen van de zaal hoort: vloer, LED-boarding, tribunes, banieren etc. 

  • Elke thuiswedstrijd beschikbaar;
  • Doorpakker.

DJ 

Kun jij samen met andere vrijwilligers het entertainment gehalte in het Kalverdijkje naar een hoger niveau tillen? Zit jij boordevol energie, weet jij graag een zaal vol supporters te entertainen? Weet jij als geen ander de sfeer te proeven en een écht (basketbal) sfeertje te creëren? Dan is deze vacature wat voor jou! 

  • Elke thuiswedstrijd beschikbaar;
  • Proactief; 
  • Passie voor de sport basketbal; 
  • Zelfstandig. 

Ben je enthousiast geraakt na het lezen van de bovenstaande vacature(s) én wil je graag onderdeel zijn van ons team? Stuur dan je motivatie naar dijkman@arisleeuwarden.nl

Spread the word

Terug naar overzicht